На Вінниччині молодик пошкодив 12 пам’ятників на цвинтарі

На Вінниччині викрито 25-річного жителя с. Горбанівка, який з метою незаконного збагачення, посягаючи на громадську моральність, а також честь і гідність померлих, нехтуючи людськими цінностями та загальноприйнятими моральними принципами, традиціями та релігійними положеннями щодо поховання померлих та вияву поваги до пам’яті покійних у лютому 2018 року прийшов на цвинтар с. Горбанівка Вінницького району, де, виламавши руками, заволодів металевими предметами, що знаходяться на місцях поховання, а саме хрестами та надгробними табличками.

Чоловік пошкодив 12 пам’ятників, поцупивши з них 12 надгробних табличок, та зруйнував декілька хрестів на могилах померлих. В подальшому викрадене приніс до пункту прийому металобрухту для отримання грошових коштів.

За результатами злагоджених дій правоохоронних органів зловмисника було викрито та чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 297 Кримінального кодексу України – тобто незаконне заволодіння предметами, що знаходяться на могилі, вчинене з корисливих мотивів, та обвинувальний акт спрямовано до суду. Наразі триває судовий розгляд.

Слід зазначити, що санкція ч.3 ст.297 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавлення волі від чотирьох до семи років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури юрист 1 класу
Артур Васильович Сідлак


 
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Надежда Савченко в грубой форме оскорбила атошников: видео

28.06.2017 - 14:38
Нардеп Надежда Савченко прокомментировала то, что в Николаеве ее забросали яйцами. При этом она позволила себе фактически оскорбить людей, которые воевали за Украину. Вот несколько пассажей Савченко (остальное можно прослушать ...

В Баку вновь горит Trump Tower: видео

28.04.2018
В здании Trump Tower в центре столицы ...