Російські загарбники захопили нову позицію на Куп’янському напрямку

Російські окупанти незначно просунулися вперед на Куп’янському (Сватівському) напрямку: «Орки мали невеликий успіх між (вільною) Стельмахівкою та (окупованою) Коломийчихою, їм вдалося захопити позиції в посадці».

Про це повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій у Луганській області (де розташовані вищевказані села) та в прилеглих районах Харківщини і Донеччини.

На оприлюдненій ним мапі захоплена російськими фашистами територія позначена помаранчевим кольором.

Тим часом речник Генерального штабу Збройних сил України Дмитро Лиховій у сьогоднішньому зведенні за минулу добу, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», про дану ділянку фронту зазначив наступне:

«На Куп’янському напрямку захисники України відбили чотирнадцять атак у районах населених пунктів Синьківка, Піщане, Берестове Харківської області та Стельмахівка на Луганщині».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Человек-Магнит из Винницы

18.11.2015 - 17:25
Необъяснимые явления с 54-летним винничанином Петром Безбожным происходят уже два месяца. Он внезапно стал «человеком-магнитом». Причем, в последнее время его «магнетизм» явно прогрессирует. Если поначалу мужчина мог притягивать лишь металлические ...

Четверо спринтеров подожгли шины на входе в офис телеканала Интер (видео)

02.06.2016
Телеканал Интер регулярно подвергается нападкам ...

В Бразилии акула откусила юноше половые органы: видео

04.06.2018
Жуткая трагедия произошла на одном ...