Бійці ЗСУ захопили в полон групу окупантів

Зведений загін з трьох окремих бригад (58-ої мотопіхотної імені гетьмана Івана Виговського, президентської імені гетьмана Богдана Хмельницького, 762-ої охорони Державної спеціальної служби транспорту) та деяких інших підрозділів Збройних сил України понад місяць парирує «марні спроби московитів захопити маленьке село на Донеччині».

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» сьогодні розповіла служба зв’язків з громадськістю 58-ої бригади, оприлюднивши відповідне відео з коментарем:

«До Вашої уваги найяскравіші моменти бойової роботи за останні дні: знищення бронетехніки та живої сили противника, робота артилерії та екіпажів дронів, взяття в полон російських загарбників».

Досить великий ролик змонтовано з кадрів, відзнятих контрольними безпілотними літальними апаратами. Ближче до кінця показано тривалий ближній стрілецькій бій в якомусь ангарі, за підсумками якого з нього по черзі виходять четверо інтервентів з піднятими руками.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ныряние и плавание в снегу (видео)

24.01.2016 - 19:58
Активные люди неугомонны. Они всегда найдут себе занятие по душе. Во время сильных снегопадов, этого снега намело достаточно мног для того, чтобы в него нырять и даже плавать в нем. ...

Певица Рианна сразила откровенным нарядом: фото, видео

08.08.2017
Певица Рианна регулярно принимает участие ...