ЧЄ-2024. Німеччина вирвала перемогу у Данії

ЧЄ-2024. Матч №38

1/8 фіналу. Німеччина — Данія — 2:0

На стадіоні «Сигнал Ідуна Парк» у Дортмунді завершився матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи, в якому зустрілися збірні Німеччини та Данії.

На 35-й хвилині зустрічі головний арбітр зустрічі Майкл Олівер зупинив матч через грозу. Над стадіоном виблискували блискавки і гримів грім. Навіть випав град.

На 53-й хвилині Німеччина здобула право пробити 11-метровий удар, призначений за гру рукою захисником Данії. Пенальті упевнено реалізував Кай Хаверц. На 68-й хвилині зустрічі Джамал Мусіала подвоїв перевагу німців.

Проте сценарій гри міг скластися інакше, адже ще за рахунку 0:0 Данія забила гол, який був скасований за допомогою VAR через офсайд Ділейні. Футболіст перебував у положенні «поза грою» кінчиком стопи, що стало вагомою підставою для скасування голу, який забив Йоаким Андерсен.

До речі, саме Андерсен «заробив» пенальті. м’яч потрапив йому у кінчики пальців після навісу німців у штрафний майданчик. Це просто фатум для гравця.

03.03.2018 - 15:12
Как мы уже сообщали, сегодня около двух часов дня в Ворошиловском районе Донецка возле ресторана «Шато» взорвался автомобиль. Взрыв был очень мощным — его слышал весь город. На данный момент ...