ЧЄ-2024. Нідерланди здобули вольову перемогу над Польщею

ЧЄ-2024. Матч №5

Група D. Польща — Нідерланди — 1:2

На стадіоні «Фолькспаркштадіон» у Гамбурзі відбувся матч 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи між збірними Польщі та Нідерландів. Перемогу святкували голандці з рахунком 2:1.

На 16 хвилині нападник Адам Букса після пасу Зелінського вивів Польщу вперед. Це при тому, що Нідерланди на цей момент домінували — 70% ігрового часу володіння м’ячем.

Після пропущеного м’яча представники країни тюльпанів ще більше посилили тиск на ворота суперників. 13 хвилин постійних атак привели до успіху — гол дальнім ударом забив Гакпо.

Наступного взяття воріт довелося чекати до 83 хвилини, коли відзначився щойно вийшовший на заміну Ваут Вегорст.

Завтра в цій групі зіграють збірні Австрії і Франції.