ЧЄ-2024. Іспанія перемогла Хорватію з рахунком 3:0

ЧЄ-2024. Матч №3

Група В. Іспанія — Хорватія — 3:0

Завершився матч 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи — 2024, в якому зустрічалися збірні Іспанії та Хорватії, що виступають у групі В. Команди грали на стадіоні «Олімпіаштадіон» у Берліні. Іспанці здобули переконливу за рахунком перемогу — 3:0. Але матч для них не був простим. Скоріше, їм посміхнувся фарт.

Так, збірна Хорватії має в своєму активі 53% часу володіння м’ячем. Плюс вони зробили 15 ударів по воротах суперника, а іспанці 11 (в створ обидві команди мають по 5 ударів).

Відкрив рахунок у матчі на 29 хвилині Альваро Мората. Вже за три хвилини півзахисник збірної Іспанії Фабіан Руїс зробив рахунок 2:0.

Вже в додані хвилини першої половини гри Карвахаль забив третій гол. Асистував йому Ямал.

До речі, півзахисник збірної Іспанії Ламін Ямал став наймолодшим гравцем в історії першості континенту. Йому сьогодні 16 років та 338 днів.

04.06.2017 - 00:00
Чуда не случилось. «Ювентуса» хватило лишь на первый тайм, который итальянская команда свела вничью благодаря шикарному голу через себя Манджукича. А открыл счет в финале Лиги чемпионов Криштиану Роналду. Случилось ...