ЧЄ-2024. Словаччина сенсаційно перемогла Бельгію

ЧЄ-2024. Матч №9

Група Е. Бельгія — Словаччина — 0:1

На стадіоні «Дойче Банк Парк» у Франкфурті завершився матч групового етапу чемпіонату Європи між збірними Бельгії та Словаччини. Словаки перемогли 1:0.

Вже на 7 хвилині гри Словаки відкрили рахунок, скориставшися помилкою оборони бельгійців. Відзначився Іван Шранц.

На 56 хвилині суддя відминив гол Лукаку через те, що той перебував у положенні поза грою.

На 87 хвилині той самий Лукаку рахунок знову зрівняв. Але!!! І вдругий раз VAR взяття воріт скасував!

Маємо другу сенсацію у групі Е. Бельгійці, як і наша збірна, програли.