ЧЄ-2024. Австрія впевнено перемогла Польщу

ЧЄ-2024. Матч №20

Група D. Польща — Австрія — 1:3

На арені «Олімпіаштадіон» у Берліні завершився матч 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи між збірними Польщі та Австрії.

У першому таймі полякам довелося відіграватися вже після 9-ої хвилини, коли їх ворота розпечатав Гернот Траунер. На 30-й хвилині форвард Кшиштоф Пьонтек зрівняв рахунок.

У другій половині гри тиск Австрії посилився і на 66-й хвилині півзахисник Крістоф Баумгартнер знову вивів свою команду уперед. За 12 хвилин австрійці спромоглися ще раз прочавити захист суперника — Арнаутович зробив рахунок 3:1.

Тепер, щоб мати теоретичні шанси на вихід з групи, полякам необхідно в останньому турі перемогати Францію.