ЧЄ-2024. Румунія розгромила Україну 3:0

ЧЄ-2024. Матч №8

Група Е. Румунія — Україна — 3:0

На стадіоні «Альянц-Арена» у Мюнхені завершився матч 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи між збірними Румунії та України. Наші програли 0:3.

Україна володіла м’ячем і ігровою перевагою увесь перший тайм, але попереду не вдавалося створювати небезпечні моменти. Румуни на 29 хвилині запресингували наших футболістів і забили гол. Спочатку Судаков віддав пас назад на Матвієнко, а потім той зробив вкрай небезпечну і безглузду передачу на Луніна. Наш воротар сходу був вимушений вибивати м’яч і віддав його в ноги супернику. Після цього був удар у дев’ятку від Станчу.

Другий тайм розпочався взагалі інфарктно. Чергова дитяча втрата м’яча завершилася дальнім ударом Марина — 2:0. За 4 хвилини після цього (на 57) румуни прорвалися до штрафного майданчику Луніна і Дрегуш зробив рахунок 3:0.

Все, на що спромоглася наша збірна, це два удари зделеку Судакова і Мудрика. Вони виявилися єдиними у ствір за весь матч.

Дуже дивна гра. Україна володіла м’ячем 65% ігрового часу, але дуже незграбно. Результат закономірний.