Біллі Айліш втрапила у гучний скандал

Відома американська співачка Біллі Айліш обурила деяких українців, знявши відео під пісню російського гурту.

Зокрема, в мережі почали поширювати відео, на якому артистка, сидячи в машині, співає кілька рядків All The Things She Said — англомовної версії «Я сошла с ума» гурту Тату.

Наразі це відео більше не доступне на сторінці артистки. Запис екрану з’явився в Telegram-каналі української травесті-діви Монро.

Українці одразу ж розкритикували співачку і почали писати, що вона популяризує російську культуру. Втім, дехто припускає, що Айліш могла навіть не знати, що виконавці пісні є росіянками.

Примітно, що у 2022 році співачка підтримала Україну у війні з Росією. Вона присвятила українцям пісню Your Power у рамках благодійного марафону Stand Up For Ukraine та закликала світових лідерів допомогти нашій країні. Тому не треба накидатися на людину, не розібравшися у мотивах і взагалі в ситуації.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Пассажиры российского Боинга пережили настоящий ужас при попадании в воздушную яму: видео

01.05.2017 - 21:30
Сегодня ранним утром (можно сказать, что ночью) пострадали без малого три десятка пассажиров российского самолета, который летел в Таиланд. На подлете к столице этого азиатского государства Бангкоку лайнер попал в ...

Десяток бурундуков поместилось в 500-граммовой коробке от майонеза (видео)

16.03.2016
То, что конструктивная особенность грызунов, ...

Восточнее Донецка прошла огромная колонна военной техники, видео

15.08.2021
Спикер командования Объединенных сил Лидия ...