У Вінниці затвердили нові розміри місцевих податків і зборів

На останній сесії Вінницької міської ради депутати затвердили зміни до регуляторного акту «Про встановлення місцевих податків і зборів на території ВМТГ та затвердження Порядків їх справляння», які набудуть чинності з початком 2025 року.

Як зазначають у Вінницькій міськраді, необхідність прийняття документу обумовлена введенням в дію нового національного Класифікатора будівель і споруд. При цьому розміри ставок залишилися практично без змін, зазначили у департаменті фінансів міської ради.

У міськраді наголошують, що документ розроблено у відповідності до наказу Мінекономіки від 16 травня 2023 р. №3573 та Податкового кодексу України.

«Необхідність викласти у новій редакції регуляторний акт «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Вінницької міської територіальної громади та затвердження Порядків їх справляння» викликана тим, що Державний класифікатор будівель та споруд, який діяв з 2000 року, і який був покладений в основу ставок податку на нерухоме майно, втратив свою чинність», – йдеться у повідомленні.

«Наразі маємо новий класифікатор, тож ставки податку на нерухоме майно потрібно привести у відповідність до нового класифікатора, – зазначила директорка департаменту фінансів Антоніна Лесь. – Решта податків – залишаються у старій редакції. Це і Єдиний податок, і податок на землю, і транспортний податки та туристичний збір. Зберігається й перелік пільг для юридичних та фізичних осіб, встановлених рішенням міської ради».

Затверджений регуляторний акт, вступить у дію з 1 січня 2025-го року. Незабаром ознайомитись із ним можна буде на сайті Вінницької міської ради.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Саакашвили выдвинул претензии Порошенко: видео

27.07.2017 - 03:31
Реакция Саакашвили на лишение гражданства Украины Михаил Саакашвили записал видеообращение в связи с лишением его гражданства Украины. Признавшись в любви к нашей стране, он заявил, что у него нет другого ...

Криштиано Роналду получил свой четвертый «Золотой мяч»: видео

12.12.2016
Португальский нападающий мадридского «Реала» Криштиано ...

В новом клипе Седокова спела без нижнего белья: видео

14.04.2018
Экс-исполнительница группы «Виа Гра» Анна ...