Окупанти прорвалися до Торецька з півдня

Доки нашим захисникам нарешті вдалося відносно стабілізувати лінію фронту східніше Торецька, російські загарбники зробили відчутний прорив до міста з півдня, захопивши село Юріївка і вийшовши на селище Нью-Йорк..

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState». Дивись скриншот його актуальної карти за друге липня.

Червоно-коричневими штриховкою і пунктиром він позначив ділянку, на якій за вчора закріпилися загарбники. Також навколо неї в наш бік сильно розрослася сіра зона.

Вірогідно, поки що вільна ділянка між Юр’ївкою і Горлівкою вже приречена на окупацію, адже оточена з трьох сторін.

Тим часом блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман) у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» охарактеризував ситуацію на Торецькому напрямку, як критичну і звинуватив в цьому наше командування:

«Орки мають просування на Торецькому напрямку, вже закріплюються в міській забудові та зайняли поодиноку багатоповерхівку. Наголошую що даний напрямок почав активно розвиватися через невдалу ротацію — командири двох бригад чітко дали зрозуміти вищому командуванню, яке на той момент бухало в Одесі, що ротувати дві бригади за один день дуже ризиковано і може понести за собою втрати позицій.

Динаміка боїв та темпи просування орків нагадують Авдіївку, наразі ворог впевнено продавлює нашу оборону. Содоль тим часом спокійно спить і натирає на грудях «Зірку» Героя України…».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ракетный удар по зрителям с вертолета на «Запад-2017» попал на два видео

19.09.2017 - 14:25
Как мы уже сообщали, в России во время проведения военных учений «Запад-2017» под Питером военные вертолет Ка-52 выпустил две ракеты по людям и автомобилям на земле. Два человека тяжело ранены, ...

Ребенок простудился? Лучший способ помочь ему поскорее вылечиться…

23.10.2015
Ребенок простудился? Лучший способ помочь ...

В Баку вновь горит Trump Tower: видео

28.04.2018
В здании Trump Tower в центре столицы ...

Большой успех украинских силовиков: фото, видео

22.02.2017
Для киевского Майдана в Одессе ...