Агент Гога підпалив російський ракетний корабель «Серпухов»

Серйозне ушкодження малого ракетного корабля «Серпухов» російських окупантів сьомого квітня 2024 року здивувало, оскільки це сталося в Балтійському морі біля міста Балтійськ Калінінградської області РФ.

Нагадаємо, тоді про подію досить докладно розповіло Головне управління розвідки Міністерства оборони України:

«Через пожежу всередині ракетного корабля повністю знищені його засоби зв’язку та автоматизації. Відновлення боєздатності «Cєрпухова» потребуватиме тривалого часу».

І ось сьогодні Легіон «Свобода Росії» розповів, що диверсію влаштував борець з путінським режимом з позивним Гога (якщо ми правильно зрозуміли, на фотографії він поруч з речником ГУР МОУ Андрієм Юсовим).

Гога вийшов на зв’язок із Легіоном ще у 2023 році, будучи чинним військовослужбовцем Балтійського флоту РФ з допуском до державної таємниці. Довгий час він був розвідником «ЛСР» і України.

Коли ж становище Гоги стало загрозливим, він влаштував диверсію на «Серпухові», після чого, очевидно, зміг вибратися з РФ.

«В Росії залишається багато вільних людей, готових до знесення режиму Путіна. Частина з них воює в російських добровольчих підрозділах, а частина чинить спротив та ослаблює нашого спільного ворога всередині РФ», — резюмував «ЛСР».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Як у Вінниці десантники відзначили День ВДВ

04.08.2016 - 22:00
До Дня десантника вінницькі військові  влаштували марш центром міста. Близько двох сотень спецназівців та десантників  пройшли колоною від площі Європейської до пам’ятника воїнам Інтернаціоналістам, що знаходиться в парку ім. Горького. ...

В Виннице на Совете церквей осудили методы «пенсионеров» Малиновского (видео)

11.12.2015
Организаторы винницкого «тарифмайдана» и местной ...

Разгрузка арбузов профессионалом

05.12.2015
Видеосюжет рассказывает о том, как ...