ЗСУ знищили штаб окупантів, поранено командувача Теплинського

Збройні сили України влучили двома касетними ракетами, випущеними американською реактивною системою залпового вогню HIMARS, по командному пункту угруповання Дніпро російських окупантів, розташованому в одному з пригородів Генічеська Херсонської області (ближче до Арабатської стрілки).

Внаслідок влучань у двоповерхову адміністративну будівлю начебто загинули п’ятеро загарбників, ще дванадцять поранені. Серед останніх і командуючий угрупованням генерал-полковник Михайло Теплинський.

Оскільки подія сталася через кілька годин після приїзду в штаб Теплинського, інтервенти підозрюють витік інформації і шукають «крота». Про це повідомив російський Телеграм-канал «Досье Шпиона», зазначаючи, що інформація потребує додаткового підтвердження.

Звичайні снаряди HIMARS летять на відстань максимум 85 кілометрів. Від Генічеська до найближчої вільної України 120 км. Можливо, це були саме ракети ATACMS.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Бразилии забит фантастический гол с центра поля: видео

07.03.2017 - 21:24
Игрок бразильской команды «Комершал» ударом с центральной точки поля забил шикарный гол в ворота «Катандувенсе». Это команды одной из низших лиг в Бразилии. Перед этим «Комершал» пропустил в свои ворота и разыгрывал мяч ...

В Грузии из выброшенных на свалку яиц вылупились тысячи цыплят. Видео

11.06.2018
Грузинский город Марнеули атаковали едва ...

Можно смотреть до бесконечности. Робот лесоруб — вжик и всё!

21.10.2015
Можно смотреть до бесконечности. Робот ...