«DeepState» вказав причини, які сприяють наступу окупантів

«Основними тактичними помилками (Сил оборони) залишаються спроби відновити (відбити втрачені) позиції, коли це не несе ніякого сенсу, та оборона на невигідних рубежах, а іноді і в оточенні».

Саме так авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і водночас колектив військових експертів «DeepState» у своєму Телеграм-каналі пояснив щоденні просування російських окупантів і загальне погіршення ситуації на лінії фронту:

«На жаль, за помилки доводиться платити — людьми та територією. Якщо і далі удаватиметься, що все гаразд, то ситуація буде на межі катастрофи. Є підрозділи та бригади, з яких варто брати приклад, а є підрозділи, які стають чиєюсь кар’єрною сходинкою, куди має ступити нога якогось генерала».

Вищевказані «помилки» призводять до втрат і без того вкрай дефіцитної живої сили, без якої територіальні втрати стають ще більшими. Так, останніми днями в інтернеті різко зросла кількість скарг командирів підрозділів на дефіцит особового складу і непридатність до бойових дій поповнення.

Вчора завуальовано, але досить відверто визнав це і командувач Збройних сил України  Олександр Сирський, вказавши, що командирам бракує мотивованих і підготовлених бійців.

Від себе згадаємо ще одну проблему – відсутність надійних фортифікацій. Так Донецька обласна військова адміністрація позавчора доповіла президенту, що вони готові на 90%… В перекладі з бюрократичної мови на людську це означає, що вони не готові.

Але ж саме тут ворог щоденно рветься вперед на Краматорському, Покровському і Курахівському напрямках. А відсутність надійних укріплень примушує командирів закривати провали життями таких дефіцитних бійців – щоб хоч трохи затримати поступ ворога, аби в тилу встигли добудувати укріплення. 

Після падіння Авдіївки ворог пройшов вперед п’ятнадцять кілометрів фронтом шириною в 25 км і продовжує щоденно просуватися далі…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликован видеоролик реального боя, снятый украинским солдатом на экшн-камеру (видео)

23.04.2016 - 13:09
Не многие из нас, тех, кто не воевал, имеют представление о том, что реально происходит во время боя. Разве, что по художественным фильмам. Украинский солдат во время перестрелки с «русскими» в ...