В Укренерго розповіли, коли покращиться ситуація зі світлом

Енергетики очікують поліпшення ситуації з електропостачанням із кінця липня. Про це сказав член наглядової ради НЕК Укренерго Юрій Бойко в ефірі Суспільного 3 липня.

«Ми очікуємо наприкінці липня поліпшення ситуації, тому що є низка позитивних очікувань щодо виходу з ремонтів енергетичного обладнання, яке виробляє електроенергію. Також традиційно для нашого кліматичного регіону очікується зниження температури. Ці два фактори мають сприяти пом’якшенню ситуації в енергосистемі загалом», – заявив він.

При цьому Бойко зазначив, що дефіцит електроенергії, найімовірніше, збережеться, але буде значно нижчим за поточний рівень.

Як відомо, 22 березня росіяни повністю знищили Зміївську ТЕС у Харківській області, а 25 липня 2022 року російські війська окупували Вуглегірську ТЕС на Донеччині. 

А 11 квітня цього року російські фашисти майже зруйнували Трипільську ТЕС, яка живила Київську, Черкаську і Житомирську області. Вважалося, що ворог використав ракети Кинджал, але це може бути не так. Росіяни насправді застосували нові крилаті ракети Х-69. Про це свідчать знайдені уламки цієї ракети.

Дніпровська гідроелектростанція ДніпроГЕС в Запоріжжі була в критичному стані внаслідок ракетної атаки РФ по місту вночі в суботу, 1 червня. «Не йдеться навіть про вироблення електроенергії, перекритий повністю рух з лівого берега на правий, тож жителі обмежені в трафіку. Сьогодні для об’їзду використовується два мости, на яких налагоджена логістика в обидва боки. У вихідні поки будемо так», — заявив тоді це в ефірі марафону Єдині новини повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В России угрожают захватить Беларусь: видео

21.12.2016 - 21:38
После достаточно скандального заявления ведущего эксперта Центра военно-политических исследований МГИМО Михаила Александрова относительно выжидания момента для масштабного наступления и бомбежек Украины в Москве озвучили позицию и по Беларуси. Для казалось ...

Полиция успешно защитила гей-парад в Киеве (видео)

12.06.2016
Сегодня в Киеве состоялся марш ...

Появилось видео столкновения Парасюка и полиции

14.03.2017
Нардеп Парасюк выложил у себя ...

В Запорожье подрались женщины-копы: видео

13.12.2016
Женщину-копа, которая в помещении ГУНП ...