Харріс вважають першим кандидатом на можливу заміну Байдена

Віце-президент Камала Харріс (українська Вікіпедія і частина українських ЗМІ називають її Гарріс, хоча Harris за транскрипцією звучить як Харріс) є найкращою альтернативою на заміну президенту США Джо Байдену, якщо той вирішить не продовжувати передвиборчу боротьбу.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на сім високопоставлених анонімних джерел у кампанії Байдена, Білому домі та Демократичному національному комітеті.

Співрозмовники агентства заявили, що віце-президент, якщо її висунуть кандидатом від партії, одержить гроші, зібрані на кампанію нинішнього очільника Білого дому, та успадкує інфраструктуру кампанії. Вона має найвищу впізнаваність серед усіх альтернативних кандидатів та найвищий рейтинг серед демократів, які могли б серйозно розглядатися як кандидати, зазначили джерела.

Згідно з опитуванням Reuters/Ipsos, опублікованим у вівторок, Гарріс відстає від майбутнього кандидата від республіканців Дональда Трампа на один відсотковий пункт – 42% та 43% відповідно, що є різницею в межах похибки опитування у 3,5 відсоткових пункти.

Відмова від кандидатури першої чорношкірої жінки-віцепрезидентки на користь іншого кандидата призведе до негативної реакції з боку чорношкірих виборців, які є ключем до будь-якої перемоги.

За даними Reuters, серед лояльних до президента США Джо Байдена однопартійців наростають сумніви з приводу того, чи не буде програшним підходом повторно висувати його кандидатуру на виборах 2024 року.

Демократи і політтехнологи кажуть, що висування кандидатури Байдена після того, як він непевно виглядав під час дебатів із Трампом, значною мірою залежить від того, яким буде його рішення. Проте тиск на президента зростає і зростають побоювання, що Байден не зможе скласти серйозну конкуренцію Дональду Трампу і не зможе виграти вибори. 

Пропозиція глави Кремля Володимира Путіна щодо умов «мирних переговорів» в Україні є пропозицією капітуляції. Про це сказала віцепрезидентка США Камала Харріс під час виступу на Саміті миру в Швейцарії у суботу, 15 червня.

«Слід казати правду: Путін закликає не до перемовин, а до капітуляції. США підтримують Україну», – зазначила вона.

Харріс нагадала, що США віддані підтримці міжнародних правил й норм, захисту демократичних цінностей, протистоянню диктаторам і підтримці союзників та партнерів.

«Цей підхід забезпечував наш успіх та процвітання протягом багатьох поколінь й продовжує робити це. Цей підхід робить Америку сильною, підтримує безпеку американців та сприяє глобальній безпеці», – сказала віцепрезидентка США.

Харріс запевнила, що разом із президентом Джо Байденом й надалі «підтримуватиме Україну та підвищуватиме ціну для Росії».

«Ми також продовжимо працювати над досягненням справедливого та тривалого миру на основі принципів Статуту ООН та волі українського народу», – додала вона.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Бронеколонна ВС РФ рвется в Украину», – стало известно, где снято видео

08.04.2018 - 17:26
В Ростовской области у границ Украины сняли на видео колонну бронетехники В англоязычном «твиттере» сегодня весьма популярным оказалось сообщение с прилагаемым видео о том, как российские танки через приграничное село ...

Как покрасить кожаную сумку

01.11.2015
Видео-урок о том, как покрасить ...