Стало відомо, скільки людей оновили дані в Резерв+

Дані через застосунок Резерв+ нині оновили відповідно до нового закону про мобілізацію два мільйони громадян. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко, повідомляє Міноборони у Facebook в середу, 3 липня.

«Вже 2 мільйони українців оновили свої дані у Резерв+. Без втрати часу й очікування. Кількість людей, що оновлює дані, продовжує зростати щодня. Ми порахували: якщо б 2 мільйони пішли одночасно оновлювати дані у всі ТЦК в Україні, то це б зайняло понад 235 днів», – заявила чиновниця.

Оновлення даних через застосунок займає кілька хвилин, через що «Резерв+ «став першим місцем, куди українці звертаються з цією метою.

На другому місці – ЦНАПи, на третьому – ТЦК та СП.

Як відомо, 18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію в Україні. Тепер громадяни мають 60 днів на оновлення даних в ТЦК, ЦНАПах і в додатку Резерв+. Також у Міноборони пояснили, що загрожує за відмову оновлювати дані в ТЦК.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Началась неделя прощания с кремированным Фиделем Кастро: видео

29.11.2016 - 00:27
На Кубе уже несколько часов продолжается масштабная церемония прощания со скончавшимся Фиделем Кастро — революционером и героем для одних кубинцев и ненавистным диктатором для других. Как бы там ни было, ...

Тату как искусство: потрясающе разрисованные девушки

15.11.2016
Вопреки бытующему мнению о том, ...

Как перевоспитать агрессивную кошку

09.10.2016
Насколько сложно перевоспитать агрессивную, кусающую ...

Как обустроить жилое пространство для кошек

01.11.2015
Как обустроить жилое пространство кошек. ...