ГУР вивело з ладу важливий для ВПК Росії завод

Раніше повідомлялося про повний блекаут в Бєлгородській області РФ та частковий в сусідній Воронезькій і Курській першого липня. Це стало наслідком ураження дронами-камікадзе двох потужних електропідстанцій («Старий Оскол» і  «Металургійна») на Бєлгородщині.

І ось сьогодні Головне управління розвідки Міністерства оборони України анонімно через деякі українські засоби масової інформації (зокрема «Українську правду» і «24 Канал») це підтвердило і розповіло деякі нові обставини цієї події.

Головне: внаслідок цієї атаки зупинився Оскольський електрометалургійний комбінат імені Угарова у Воронезькій області. Через тривале повне знеструмлення в електродугових печах застиг метал.

Для їхнього повторного запуску може знадобитись декілька місяців. Тим часом, підприємство має виключне значення для військово-промислового комплексу РФ, оскільки виробляє високоякісну сталь.

Удар був спільною операцією ГУР МОУ та Служби зовнішньої розвідки України. Хоча на їх офіційних медіаресурсах про це нічого не говориться, практика напіванонімного інформування через ЗМІ характерна для наших силових структур.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Террористы из гаубиц лупили по Светлодарску под видеосъемку беспилотника ОБСЕ

12.01.2017 - 13:12
Редкий случай — мониторинговая миссия ОБСЕ на Донбассе не просто констатировала, что услышала энное количество выстрелов с востока на запад или какого-то другого «зашифрованного» направления, а четко указала на то, ...

Что сгорело в небе над Львовом (видео)

25.01.2016
Над Львовом было заметно падение ...

Протесты в ЛДНР набирают обороты, видео

10.02.2018
В Сорокино (Краснодон), Ровеньках и ...

Как уберечь елку от кота (видео)

25.12.2015
Накануне новогодних праздников не можем ...