Окупанти посилили тиск на Покровському напрямку

На Покровському (раніше Авдіївському) напрямку протягом перших шістнадцяти годин другого липня сталося найбільше бойових зіткнень – 26 з 93, які мали місце на усіх одинадцяти напрямках.

Про це в останньому на момент написання цих рядків зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Збройних сил України:

«…В районах Воздвиженки, Новоолександрівки, Євгенівки, Новоселівки Першої, Лозуватського, Чистобродівки та Уманського Сили оборони… відбили дванадцять атак противника, чотирнадцять боїв – ще  тривають».

Невтішні новини про цю ділянку фронту у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» пише блогер і лейтенант ЗСУ з позивним Алекс:

«Ворог продовжує сунути в сторону траси «Покровськ – Костянтинівка», має невеликі, але поступові просування… Тому не завадило б зробити захисні насипи вздовж дороги…».

«На Покровському напрямку, на жаль,.. дуже важко моїм хлопцям з 59-ої окремої мотопіхотної бригади… У зв’язку з тим, що додались ворожі дрони на нестандартних частотах, напевно тут зараз найскладніша обстановка по всьому фронту».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Армении на похоронах расстреляли езидов: фото, видео

01.08.2017 - 16:20
На северо-западе Армении неизвестный из карабина Сайга расстрелял траурную процессию езидов – второго по величине этноса этого закавказского государства. Убиты четверо человек, тяжело ранены шестеро . Как сообщают Новости Армении, ...

Появилось видео невероятного смертоносного взрыва на рынке пиротехники в Мексике

21.12.2016
В мексиканском городе Тультепек произошел невероятный по ...

Очередной теракт в Турции — погибли полицейские (видео)

31.03.2016
Очередной теракт произошел в Турции ...

Пожилой мотоциклист налихачил на два года тюрьмы (видео)

26.01.2016
Полиция Суссекса (графство Великобритании) опубликовала ...