Слідом за пальним в Криму зникли електрика і вода
Слідом за зникненням пального на автозаправних станціях в окупованому з 2014 року Криму сьогодні розпочалися масштабні відключення електропостачання – гауляйтери оприлюднили відповідні графіки і закликали населення вимкнути кондиціонери.
Без світла перебувають Армянськ, Алушта, Красноперекопськ, частина абонентів Північно-Західного, Центрального та Південнобережного районів. Через це відключені водонапірні станції, тому частина півострова залишилася без водопостачання.
Причина блекауту не названа, «Крименерго» скромно заявило про пошкодження електричних мереж і ремонтні роботи на них. Терміни відновлення не вказані. Вода повернеться слідом за електрикою.
Також триває пожежа на нафтовому терміналі під час тимчасово окупованої Росією Керчі.
Подпишитесь на новости
























