В Криму закінчилося пальне
Недовго (протягом останньої доби) російські пропагандисти, які називають себе «воєнкорами», тішилися тим, що загарбникам нарешті вдалося зменшити дефіцит пального в окупованому з 2014 року Криму.
Але після масованої атаки українських ударних безпілотних літальних апаратів минулої ночі на об’єкти інтервентів на півострові і в сусідній Тамані, про що повідомлялося раніше, дефіцит пального знову різко зріс.
Так, гауляйтер Севастополя Михайло Развожаєв визнав затримку поставок пального в місто і заявив про скасування раніше обіцяного продажу пального за талонами на автозаправних станціях мережі «ТЕС».
А гауляйтер Криму Сергій Аксьонов заявив взагалі про заборону продажу пального на АЗС в Криму
У свою чергу, оперативний штаб Краснодарського краю розповів про тимчасову зупинку паромного зв’язку з Кримом через Керченську протоку. Вказується, що важкий транспорт має їздити в Крим через сухопутний коридор по окупованій Україні, адже на Кримський міст його не пускають.
А це означає різке здорожчання товарів і ризик знищення транспорту і водіїв, адже траса «Таганрог – Маріуполь – Бердянськ – Мелітополь – Генічеськ» перебуває під ударами українських дронів-камікадзе…
Подпишитесь на новости
























