ЗСУ знищили розтрощили підрозділ окупантів під Авдіївкою

Російські окупанти, штурмуючи Авдіївку, повторюють тактику і стратегію, які вони використовували під час захоплення Бахмуту. Про це у своєму Телеграм-каналі розповіла 46-а окрема аеромобільна бригада Збройних сил України:

«З урахуванням того, що перший кидок не вдався, у хід піде відпрацьована ще в Бахмуті тактика — постійний тиск на флангах, взяття під вогневий контроль логістики та оперативне оточення з подальшим видавлюванням під загрозою оточення… До останніх пунктів справа не дійшла (!), і це все на папері, але малюнок простежується».

Тим паче, що загарбники дочекалися підходу резервів у вигляді другої загальновійськової армії РФ, а лінія фронту несприятлива для нас – за попередній рік загарбники поступово оточили Авдіївку з трьох сторін. І це вже навряд чи можливо виправити.

Однак наші захисники не панікують: «З урахуванням, що в Бахмуті навчалися не тільки орки, а й ми — сподіваємося, що заходи у відповідь мають бути адекватні».

Тим часом Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» оприлюднив зняте безпілотним літальним апаратом відео з-під Авдіївки, на якому інтервенти зібрали близько тридцяти своїх трупів (великий взвод) в одне місце для вивозу в тил.

Однак приклад Бахмуту показує, що окупанти не жалітимуть гарматного «м’яса» і під Авдіївкою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Колонна военной техники с боевиками ДНР покинула Луганск: видео

27.11.2017 - 13:46
Если во время разгара переворота в Луганске главарь ДНР пригнал на помощь оппонентам Плотницкого колонну военной техники со своими боевиками под покровом ночи, то ушла она в обратном направлении в ...

Как российские дипломаты пытались выкрасть экипаж «Норда»: видео

08.04.2018
Накануне вечером российские дипломаты предприняли ...

Гигантский 3-D принтер печатает дома целиком (видео)

25.10.2015
Big Delta представляет собой гигантский 3D ...