Зеленський оцінив ідею розділити допомогу США

Можливий поділ допомоги США для України і Ізраїлю буде означатиме, що це «чиста політика». Про це сказав президент Володимир Зеленський в інтерв’ю PBS, оприлюдненому у вівторок, 16 квітня.

Глава держави чесно дав зрозуміти, що ці дії не сприймаються, як дружні.

І це об’єктивно, адже у спікера Джонсона є мета такого поділу. Яка? Не складно здогадатися — допомогти одним і «кинути» інших. Щоб потім звинувачувати Байдена в «провалі» в Україні і здобувати бали для Трампа у президентських перегонах. Але, схоже, що трампісти вже самі себе переграли, бо все більше американців розуміють тактику і не схвалюють блокування допомоги Україні.

«Якщо Конгрес візьме і розділить цю допомогу після всього, що сталося, на ізраїльську й українську, то це свідчить про те, що це питання виборів у Сполучених Штатах. І це просто чиста політика. Це означає, що всім байдуже, скільки людей гине в Україні щодня, їм важливо, які в них рейтинги», – сказав Зеленський.

За його словами, американські політики просто забувають, що «у мертвих рейтингів жодних немає».

«І якщо Україна провалиться, буде війна в інших країнах НАТО, а вона буде… Тому доки не пізно, мені здається, потрібно проголосувати про допомогу всім країнам, чиє життя від цього на сьогодні залежить», – зазначив президент.

Зеленський визнав, що без фінансової допомоги з боку США в України «не буде жодних шансів на перемогу.»

«Потрібно бути набагато сильнішим за ворога. На сьогоднішній день у нас співвідношення артилерійських снарядів 1 до 10. Чи зможемо ми втримати позиції? Ні. У будь-якому випадку, з такою статистикою вони будуть відтісняти нас кожен день», – констатував він.

Раніше у вівторок спікер нижньої палати Конгресу США Майк Джонсон оприлюднив свій план підтримки союзників. Він представивши чотири окремі законопроєкти щодо допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та інших пріоритетів національної безпеки. Раніше вони були об’єднані в один законопроєкт.

Тим часом у Білому домі виступили проти розділення допомоги Ізраїлю та Україні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео смертельного падения руфера с моста в Киеве

04.06.2017 - 22:24
В последнее время в моде экстремальные виды развлечений и спорта. Естественно, они сопряжены с высоким уровнем травматизма. Да и случаи гибели, к сожалению, не редкость. Вчера трагедия произошла в Киеве, ...

Пьяные дорожники нанесли на асфальт разметку (видео)

14.10.2015
Дорожная разметка, в идеале, должна ...