Український «Су-27» знищив командний пункт окупантів

Винищувач «Су-27» Повітряних сил Збройних сил України високоточною американською керованою авіаційною бомбою знищили командний пункт російських окупантів, які облаштували його в багатоповерхівці.

Про це з посиланням на наших захисників повідомив військовий Телеграм-канал «Соняшник», який спеціалізується на авіаційній тематиці та адмініструється відповідними спеціалістами:

«Наші аси на потужнольотах «Су-27» закинули дуже смачний кабачок GBU по КП скотоублюдських військ. Командний пункт був досить активний: доставка провізії навіть важкими БпЛА, обладнання, постійні вильоти БпЛА з сусідніх позицій».

Він оприлюднив відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих розвідувальним безпілотним літальним апаратом, оператори якого вистежили ціль і скоригували влучний удар. Власне ми бачимо руйнівний вибух будівлі.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вокруг базы НАТО в Турции пытаются разжечь скандал

31.07.2016 - 14:04
Со ссылкой на турецкое издание Harriyet российские издания заявили о «блокировании» 7 тысячами военнослужащих военной базы НАТО вблизи Аданы еще поздно вечером 30 июля. Чтобы несколько разрядить ситуацию министр по ...

На арене цирка на лошадь напали тигр и львица, видео

15.01.2018
Сотни зрителей цирка в китайской ...