Окупанти захопили нові території на Сумщині, – DeepState

На Північно-Слобожанському напрямку російсько-фашистські окупанти просунулися вперед в районі прикордонного частково окупованого села Рясне Краснопільської селищної громади Сумського району Сумської області.

Досі військовослужбовці Збройних сил України впевнено контролювали дві третини адміністративної площі населеного пункту, решта перебувала в сірій зоні. Наразі ж ЗСУ контролюють північно-західну половину села, загарбники закріпилися на 1% його східної околиці, решта перебуває в сірій зоні.

Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState». Дивись скриншот його актуальної карти за результатами 22 червня.

На ній він забарвив штрихуванням і пунктиром червоно-коричневого кольору втрачену ділянку майже правильної ромбоподібної форми, на якій за вчора змогли закріпитися інтервенти. Місце, де в наш бік змістилася сіра зона активних боїв, ми вказали червоною стрілкою.

Додамо, що за даними Генштабу ЗСУ, минулої доби на Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося два боєзіткнення з противником, агресор здійснив 69 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, зокрема два — із застосуванням РСЗВ. 



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Шахтер победил Динамо и добыл свой восьмой Суперкубок: видео голов

15.07.2017 - 22:58
В Одессе на стадионе Черноморец завершился матч за Суперкубок Украины. В десятый раз за трофей сошлись «Шахтер» и «Динамо». Этой игрой открылся новый футбольный сезон. Завтра стартует чемпионат. Победил «Шахтер» ...

«Динамо» выиграло у «Стали» и набрало 35 очков: видео голов

26.11.2017
Каменская «Сталь» проиграла в матче ...