Окупанти захопили нові території на Сумщині, – DeepState
На Північно-Слобожанському напрямку російсько-фашистські окупанти просунулися вперед в районі прикордонного частково окупованого села Рясне Краснопільської селищної громади Сумського району Сумської області.
Досі військовослужбовці Збройних сил України впевнено контролювали дві третини адміністративної площі населеного пункту, решта перебувала в сірій зоні. Наразі ж ЗСУ контролюють північно-західну половину села, загарбники закріпилися на 1% його східної околиці, решта перебуває в сірій зоні.
Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап та колектив військових експертів «DeepState». Дивись скриншот його актуальної карти за результатами 22 червня.
На ній він забарвив штрихуванням і пунктиром червоно-коричневого кольору втрачену ділянку майже правильної ромбоподібної форми, на якій за вчора змогли закріпитися інтервенти. Місце, де в наш бік змістилася сіра зона активних боїв, ми вказали червоною стрілкою.
Додамо, що за даними Генштабу ЗСУ, минулої доби на Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося два боєзіткнення з противником, агресор здійснив 69 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, зокрема два — із застосуванням РСЗВ.

Подпишитесь на новости
























