Прикордонники знищили три РЛС і дві РСЗВ окупантів
Минулого тижня (з 15 по 21 червня) бійці Державної прикордонної служби України ліквідували 266 російських окупантів, 365 поранили, ще 2 взяли в полон.
Окрім того, наші захисники знищили чи пошкодили 3 радіолокаційні станції, 2 реактивні системи залпового вогню, самохідну артилерійську установку, 6 бойових броньованих автомобілів та багатоцільовий тягач легко броньований противника.
А також 10 наземних роботизованих комплексів, 435 автомобілів, 14 одиниць інженерної техніки, 2 маломірні плавзасоби, знищено 44 гармати, 5 мінометів, 279 засобів зв’язку та відеоспостереження, 51 засіб радіоелектронної боротьби ворога.
При цьому уражено 1185 укриттів і позицій особового складу, 54 склади з боєприпасами, пально-мастильними матеріалами та майном агресора. Знищено його1782 безпілотні літальні апарати.
Про це на своїх офіційних медіаресурсах повідомив пресцентр ДПСУ.
Подпишитесь на новости
























