З’явилася перша реакція США на масований удар РФ по Україні
Вже минуло півдня після варварського ракетно-дронового удару фашистської Росії по Україні і її столиці Києву, а реакції президента США чи Держдепу немає. Саме це й породжує такі обстріли, адже мотивує Путіна.
Лише спеціальний представник президента США з питань України Кіт Келлог першим з американських посадовців прокоментував масовану російську атаку на Київ. Про це він написав у соцмережі Х в четвер.
«Минулої ночі Росія здійснила другу за величиною повітряну атаку війни, застосувавши 600 безпілотників та 31 ракету. Цілі? Не солдати та зброя, а житлові райони Києва – підірвані цивільні поїзди, офіси місій ЄС та Великої Британії, а також мирних жителів», – написав він.
І додав, що «ці кричущі напади загрожують миру, якого прагне @POTUS» (POTUS — це президент США).
Так, він згадав, що била Росія і що ціллю були люди і цивільні об’єкти. Але й він не написав жодного слова осуду агресора, жодного слова підтримки Україні! Це ганьба. І йде вона саме з Білого дому…
Тим часом у ДСНС повідомили, що число жертв зросло до 19, серед яких четверо дітей. Кількість постраждалих наразі становить 52 особи. Під завалами можуть бути до 10 людей.
Подпишитесь на новости
























