Україні нададуть два батальони танків Leopard 2

На сайті уряду Німеччини оприлюднено заяву про те, що на чолі з канцлером Шольцем прийнято рішення про надання Україні танків.

На першому етапі Німеччина надасть роту з 14 танків Leopard 2 A6 зі складу Бундесверу. Крім того, Берлін швидко надасть дозволи на постачання танків іншим країнам, що приймуть участь у відповідній коаліції підтримки.

Зазначається, що мета союзників — швидко зібрати два танкові батальйони з танками Leopard 2 для України. З чисельністю батальона не зовсім поки зрозуміло, адже джерела вказують, що танковий батальон НАТО складається з трьох рот і має 54 танки. З іншого боку, відомо, що в роті 14 танків, тобто виходить 42 машини… 

В будь якому випадку два батальони — це від 84 до 108 танків, що вже являю собою певну силу. Фактично виходить повноцінна танкова бригада (87 танків).

Раніше неофіційно повідомлялося, що на останній зустрічі формату «Рамштайн» 12 країн погодилися надати Україні близько 100 танків Leopard 2 за умови, що уряд Німеччини дасть згоду на реекспорт.

Нагадаємо, що головнокомандувач ЗСУ просив у Заходу 300 танків…

Додамо, що сьогодні португальські ЗМІ повідомляють, що уряд цієї країни має намір надати Україні 4 танки. Всього Португалія має 37 таких «Леопардів», 12 з яких повністю готові до експлуатації.

Іспанія готова долучитися до коаліції союзників, які організовують надання Україні танків Leopard 2 після того, як Берлін прийняв рішення — оскільки прем’єр Педро Санчес у питанні танків готовий був діяти лише у коаліції. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє El Pais.

Раніше повідомлялося про наміри надати танки Польщею, Фінляндією, Норвегією, а також Нідерландами (там хочуть викупити 18 танків, які вони зараз орендують у Німеччини, і віддати їх Україні).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Кропивницком спецназ полиции задержал большую группу «авторитетов»: видео

20.09.2017 - 17:29
В Кропивницком полиция провела операцию по задержанию опасной группы преступников. Брали их при помощи спецподразделения КОРД в одном из ресторанов города. Задержаны 27 мужчин, при которых был приличный арсенал оружия ...

История развития самолётов с вертикальным взлётом (видео)

26.02.2016
Все самолёты с возможностью вертикального ...