Дрони знову масовано атакують Москву
Сьогодні, починаючи з дванадцятої години, українські ударні безпілотні літальні апарати (зокрема «Люті») атакують об’єкти російських окупантів в Москві, про що масово повідомляють мешканці столиці фашистської РФ.
Місцеві жителі вже виклали в соціальні мережі численні відповідні відео, частина з яких нижче наведена. Очевидно, що такі саме, як вчора вранці, дрони-камікадзе знову прорвали багатоешелоновану протиповітряну оборону противника.
Наразі невідомо про точні цілі та наслідки атаки, яка триває. Натомість зафіксовані нові влучання баражуючих боєприпасів у будівельні крани, які, як і вчора, на диво стійко переносять потужні вибухи – не падають.
Влада заявила, що станом на 12:00 було збито дев’ятнадцять українських БПЛА, які летіли на Москву…
Подпишитесь на новости
























