У школах Вінниці відновлюють офлайн-навчання

Дітлахи природньо розчаровані, а батьки, навпаки, раді — з понеділка, 13 листопада, школярі у Вінниці повернуться до звичного формату навчання – офлайн. Відповідне рішення ухвалила 10 листопада міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

«На щастя, епідеміологічна ситуація у Вінниці поступово стабілізується (мова про епідемію гепатиту А). І тому міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, проаналізувавши ситуацію у громаді, повертає учнів за шкільні парти», — повідомляють у департаменті освіти Вінницької міської ради. 

У департаменті освіти ВМР також додають, що яким би якісним не було онлайн-навчання, воно ніколи не замінить дітям живого спілкування з вчителями та однолітками.

Нагадаємо, з 30 жовтня навчання у закладах загальної і позашкільної освіти у Вінниці відбувалися в дистанційному режимі. Не працювали також спортивні секції.

З початку епідемії на гепатит А захворіли більше 310 людей. Останні дні приріст нових хворих різко впав.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ГПУ опубликовала полное видео подготовки Савченко кровопролития в центре Киева

22.03.2018 - 13:43
Сегодня в Верховной Раде было продемонстрировано видео, показывающее, как нардеп Надежда Савченко планировала вооруженный захват власти в Киеве с помощью терактов и военных формирований, которые должны были выдвинуться с оккупированной ...

Джамала испугала оголившегося на Евровидении пранкера Седюка: видео

28.05.2017
Джамала впервые прокомментировала выходку Седюка ...

В Подмосковье потерпел крушение танк (видео)

03.06.2016
Происшествие с танком случилось у ...