У школах Вінниці відновлюють офлайн-навчання

Дітлахи природньо розчаровані, а батьки, навпаки, раді — з понеділка, 13 листопада, школярі у Вінниці повернуться до звичного формату навчання – офлайн. Відповідне рішення ухвалила 10 листопада міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

«На щастя, епідеміологічна ситуація у Вінниці поступово стабілізується (мова про епідемію гепатиту А). І тому міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, проаналізувавши ситуацію у громаді, повертає учнів за шкільні парти», — повідомляють у департаменті освіти Вінницької міської ради. 

У департаменті освіти ВМР також додають, що яким би якісним не було онлайн-навчання, воно ніколи не замінить дітям живого спілкування з вчителями та однолітками.

Нагадаємо, з 30 жовтня навчання у закладах загальної і позашкільної освіти у Вінниці відбувалися в дистанційному режимі. Не працювали також спортивні секції.

З початку епідемії на гепатит А захворіли більше 310 людей. Останні дні приріст нових хворих різко впав.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Александрия» вела в счете, но проиграла «Динамо» 1:4: видео голов

02.04.2017 - 18:11
Подопечные Реброва практически в течение часа проигрывали в матче 23-го тура чемпионата «Александрии». После того, как на 2-ой минуте Огиря послал мяч в ворота Рудько, киевское «Динамо» не могло переломить ...