ЗСУ знищили скупчення електромотоциклів окупантів

Військовослужбовці Збройних сил України знищили скупчення крутих електричних мотоциклів «Койот» західного виробництва, які перебували на озброєні російських окупантів.

Про це з посиланням на російського пропагандиста «Репортера Філатова», який називає себе «воєнкором», повідомив Телеграм-канал вітчизняних OSINT-дослідників «Exilenova+».

«Репортер Філатов» криє матом інтервентів, які не заховали мотоцикли в окремих захищених укриттях, через що їх і вдалося знищити бійцям Сил оборони.

Також він саркастично вказує, що тепер власники мотоциклів будуть кататися на звичайних мотоциклах, але за пальним для них доведеться їздити в Ростов-на-Дону. З останнього зрозуміло, що «Койоти» знищені десь на Донбасі, подробиці невідомі.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Активистка Femen Анжелина Диаш разделась и взобралась на постамент Ленина: видео

23.08.2017 - 14:18
Движение Femen решило снова удивить украинцев. В центре Киева, на постаменте, где до 2014 года стоял Ленин, встала обнаженная активистка. С факелом в руках она постаралась изобразить перформанс «шоколадная независимость». ...

Как избавиться от тараканов и других насекомых в доме

15.11.2015
Живучесть тараканов несомненна. Но с ...