Туск не збирається закривати кордон з Україною

У ході дискусії між прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском та представниками фермерських організацій прозвучала інформація, що Туск не планує закривати кордон з Україною. Замість цього, він запропонував фермерам підтримку з державного бюджету.

Один із учасників зустрічі, фермер Анджей Соботінський, повідомив, що під час переговорів Туск висловив намір переконати Єврокомісію відносно «Зеленого курсу». Щодо кордону з Україною, прем’єр визначився, що закриття його не відбудеться.

Туск бачить шлях допомоги фермерам у викупі надлишку збіжжя, використовуючи кошти з державного бюджету. Він доручив Міністерству сільського господарства розрахувати необхідну суму для цієї мети.

Фермер Анджей Соботінський також зазначив, що остаточного порозуміння з урядом ще не досягнуто. Фермери уважно вислухали слова Туска та залишилися у очікуванні конкретних рішень. Наразі не йдеться про припинення протестів та блокади кордону.

Зазначимо, що ця блокада носить політичне забарвлення, адже причин блокування українського кордону не існує — влада Польщі й так заборонила експорт українського збіжжя, а вимоги щодо послаблення навантаження за програмою Зеленого курсу стосуються ЄС.

Багато фахівців і експертів вважають, що протести підігріває Росія, якій вкрай вигідне блокування кордону, через який Україна отримує критично важливий імпорт і військову допомогу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Странности убийства Вороненкова начинаются складываться в общую картину. Видео перестрелки

24.03.2017 - 18:23
Хотя в Кремле и называют «абсурдом» заявление украинской стороны о том, что убийство экс-депутата Госдумы Дениса Вороненкова заказали в Москве, факты «складываются» в пользу именно этой версии. Как мы уже ...

Щенок лайки душевно спел под баян (видео)

01.02.2016
Многие слышали, как собаки подвывают ...

Как правильно разделать плод граната (видео)

10.10.2015
Умеете ли Вы правильно разделать ...

Фантастический гол Азара в ворота «Арсенала»: видео

04.02.2017
Капитан сборной Бельгии Эден Азар ...