Трамп заявив, що віддав би Росії частину України

Дональд Трамп вкотре підтвердив свої симпатії до Путіна, зневагу до України, а ще певну внутрішню інтелектуальну суперечливість, щоб не сказати неадекватність.

В інтерв’ю для ведучого «Fox News» Шона Хенніті Трамп нагадав, що при його президентстві Путін в Україну не вторгався, після сказав щось досить плутане, з якого можна розуміти, що він би дозволив Путіну окупувати російськомовну Україну:

«…У найгіршому випадку, я міг би домовитися про те, щоб вони (Росія) щось захопили. Ви ж знаєте, що (в Україні) є певні райони, які є російськомовними, відверто кажучи, але домовитись можна було б…».

Багато ЗМІ переклали цю фразу з мови Дональда на людську наступним чином: «Трамп заявив, що на місці Байдена домовився б з Путіним про недопущення повномасштабного вторгнення в Україну навіть ціною окупації додаткових українських територій».

Але яка різниця між вторгненням і окупацією? Це одне й те саме! Дональд прямо підтримав окупацію Росією України.

Не дивно, що прихильники Трампа, в тому числі, Шон Хенніті цю фразу Дональда вирізали зі своїх монтованих сюжетів. Однак його суперники її масово розкручують. Цілком можливо, що вона відчутно понизить його рейтинги.

Також нагадаємо, що Трамп вже не вперше вказує, шо Росія має право на російськомовні регіони України…

Взагалі ми дозволитмо собі власну оцінку такої заяви. Вона, на наше оціночне судження, є злочинною, адже провокує Путіна продовжувати війну. Мовляв, треба спробувати затягнути війну з надією на зміну влади у США. Якщо раптом Трамп знову стане президентом, то можна розраховувати на, як мінімум, часткове захоплення України, а також на збереження влади і уникнення відповідальності за розв’язану війну і геноцид.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео успешных испытаний новейших украинских ракет

21.03.2017 - 18:18
Министерство обороны 21 марта провело новые успешные пуски ракет «Ольха» украинского производства. Во время пусков отрабатывалась система управления ракетами и скорость поражения целей на максимальной дальности. «Благодаря реализации, программы которую утвердил ...

Парасюк с размаха ударил по голове полицейского: видео

05.12.2017
Нардеп Владимир Парасюк вновь ударил ...

Как правильно воспитать девочку. Отношения отца с дочерью

30.10.2016
Успех счастливой взрослой жизни дочери, ...

Гладковский снял свое видео в ответ на разоблачение Бигуса

05.03.2019
Сын уволенного вчера президентом Порошенко ...