ЗСУ знищили базу окупантів біля Лисичанська
Військовослужбовці Сил оборони знищили базу російських загарбників в окупованому селі Березове поблизу Лисичанська Луганської області (35 кілометрів від найближчої ділянки фронту).
Про це з посиланням на наших захисників повідомив новинний воєнний Телеграм-канал «Трикутник», який висвітлює хід бойових дій на Луганщині та прилеглих територіях Донеччини і Харківщини (Куп’янський, Лиманський і Слов’янський напрямки).
Він оприлюднив відповідне нижченаведене відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами, з наступним коментарем:
«У результаті спільної роботи з підрозділом Служби безпеки України «Альфа» знищено склад матеріально-технічних засобів та пункт розміщення особового складу противника».
Подпишитесь на новости
























