Швеція посилить ефективність «F-16» в Україні

Уряд Швеції заявив про надання Україні значної допомоги, у тому числі двох сучасних літаків розвідників раннього попередження і контролю «Saab 340 (AEW&C) (ASC 890)».

Фахівці вважають, що ці літаки забезпечать ефективне використання винищувачів «F-16», адже забезпечать виявлення авіації, ракет, повітряних цілей.

Хоча Стокгольм не вказав терміни поставки озброєння. Тоді як американські винищувачі «F-16» мають з’явитися у Збройних сил України вже зовсім скоро. Їх ефективність буде сильно залежати від допоміжних засобів.

Безумовно, що російські загарбники намагатимуться в першу чергу і будь якою ціною нищити і «F-16», і «Saab 340 (AEW&C) (ASC 890)».

Загалом Швеція надає Україні пакет допомоги вартістю в 13 мільярдів шведських крон (це близько 1,25 млрд американських доларів). Крім літаків в нього входять бронетранспортери «Pbv 302», ️авіаційні ракети «повітря-повітря» Rb 99, ️артилерійські боєприпаси, ресурси для обслуговування раніше переданого обладнання.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собака спасает рыбу, обливая её водой (видео)

16.11.2015 - 12:19
Удалось снять видео, на котором собака обливает лежащую на земле рыбу водой. Единственное, что не понятно – она заботится о её здоровье или все-таки проявляет хозяйственность, ведь свежая рыба гораздо ...

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...