Паріматч пішов з Росії та Білорусі

Міжнародний букмекер Parimatch оголосив, що повністю вийшов з російського та білоруського ринків. Головною причиною такого кроку стала війна, розв’язана РФ в Україні за повної підтримки з боку президента РБ. Представники Паріматч стверджують, що це реальне відкликання франшизи, а не звичайний рестайлінг чи ребрендинг. Окрім заборони на будь-яку комерційну згадку бренду та його символіки, припиняє роботу технологічна платформа Parimatch Tech, яка підтримує сайти та додатки БК.

Про вихід з Росії стало відомо ще в березні. Остаточний розрив відносин із Білоруссю оформили лише у червні. За словами співробітників пресслужби букмекерської контори, рішення було прийнято давно, але знадобився час на передачу управління місцевій команді. Особливо наголошується, що холдинг не отримуватиме прибуток від діяльності нової БК, а будь-яка згадка його бренду з комерційною метою відтепер заборонена в Білорусі.

Така категоричність букмекера багато в чому пояснюється тим, що історія Паріматчу розпочалася саме в Україні. Компанія працює в країні з 1994 року, а 2021-го стала першою місцевою БК, яка отримала державну ліцензію після легалізації ринку азартних ігор. Окрім своєї основної діяльності, організація багато займається благодійністю. Один із її проєктів — благодійний фонд Parimatch Foundation.

Де грати та як звантажити Паріматч

Українці можуть робити ставки на спорт на офіційному та міжнародному сайтах букмекера. Останній створено для гравців із країн, де немає власного локального майданчика, але він доступний і в нас. Вибір розваг на обох ресурсах однаковий:

● букмекерський розділ (прематч, Live);

● гральні автомати;

● Live-казино з онлайн-дилерами;

● покерні матчі та турніри;

● ставки на ТБ-ігри, віртуальні змагання тощо.

Відвідувачі офіційного та міжнародного сайтів можуть скачати Паріматч на мобільний пристрій. Є версії програми для iOS та Android. Перед встановленням на Android потрібно дати смартфону або планшету дозвіл на завантаження файлів з невідомих джерел. Програма відсутня в Google Play, тому сприйматиметься системою як невідома. З додатком для iOS таких труднощів не виникне, оскільки він є у магазині App Store.

Гра на офіційному сайті PM в Україні є абсолютно легальною. Статус міжнародного майданчика перебуває під питанням. З одного боку, ресурс має кіпрську ліцензію та веде букмекерську діяльність на законних підставах. З іншого боку, держава активно блокує ігрові сайти, які не мають дозволу КРАЇЛ.

Міжнародному порталу PM доводиться постійно мати справу з обмеженнями провайдерів. Обходити їх не так важко, але це завдає певних незручностей. До речі, багато гравців скачують Парі Матч на мобільний саме для боротьби з блокуваннями, адже програма автоматично знаходить альтернативні майданчики (дзеркала).

Автор: Олексій Каппер — [email protected]


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Автомобиль врезался в толпу зрителей во время гонок (видео)

28.03.2015 - 13:25
На «Северной петле» немецкого автодрома Нюрбургринг в субботу произошла серьезная авария, унесшая жизнь одного из зрителей. В эти выходные на легендарной трассе стартовала серия VLN Endurance Racing Championship Nürburgring. В ...

«Заря» в Испании победила «Атлетик»: видеообзор

28.09.2017
Ай-да луганская «Заря», ай-да красавцы! ...