Окупанти на фронті відчули дефіцит пального
Не схильні до шапкозакидництва і недооцінки ворога блогери і водночас наші захисники сподіваються, що незабаром наступ російських окупантів захлинеться через логістичні проблеми і дефіцит пального, а потім загарбники навіть почнуть відступати.
Так, боєць ЗСУ з позивним «Бахмутський Демон» у своєму однойменному Телеграм-каналі написав наступне: «В найближчі шість місяців ви побачите, як велика кількість територій буде сірою зоною; тих, де раніше закріплювався москаль і тепер залишився без логістики».
У свою чергу, доброволець з 2014 року, який зараз служить в одному з батальйонів спеціального призначення Збройних сил України, у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» розповів більш докладно:
«Все частіше з перехоплень радіопереговорів русні звучить мантра про закінчення пального для генераторів, і що батарей до дронів не має, і нічим їх заряджати. І це ми відносно нещодавно почали бити як в глибину, так і по логістиці «упоротих»…
А якщо ці удари будуть повсякденні, то… москаль буде в шоці просто, і йому буде набагато важче, ніж українцям. Але роботи, звичайно, ще непочатий край».
Подпишитесь на новости
























