ЗСУ знищили ворожих іноземних найманців

На Донецькому напрямку військовослужбовці 8-го полку спеціального призначення Сил спеціальних операцій ЗСУ імені Князя Ізяслава Мстиславича знищили штурмову піхотну групу російських окупантів.

Наші захисники ліквідували або поранили дронами-камікадзе і дронами-бомбардирами щонайменше десять інтервентів (половина загальноприйнятого у обох сторін взводу), з них мінімум двоє були темношкірими – швидше за все, іноземними найманцями.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне нижченаведене відео з наступним коментарем:

«Поки літо лише набирає обертів, оператори 8 полку ССО влаштовують для ворога сезон пекла без перерви!.. Працюємо точно. Працюємо результативно. Працюємо далі».

Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих самими баражуючими боєприпасами, дронами-бомберами і контрольними безпілотними літальними апаратами.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Продвижение в серой зоне: флаг Украины стал ближе к Первомайску. Видео

28.05.2017 - 23:18
В течение первых 18 часов спикер АТО Антон Миронович зафиксировал 20 обстрелов террористами украинских позиций на Донбассе (боевых потерь нет). В том числе ЛНР вела огонь из гранатометов по укреплениям ...

Американскому спецназу «прокачают мозги»: видео

04.04.2017
Электрическая стимуляция мозга, активно применяемая ...