Населення Землі досягло 8 мільярдів людей

У вівторок, 15 листопада 2022 року, чисельність населення Землі досягла восьми мільярдів людей. Про це повідомила пресслужба ООН, назвавши подію «важливою віхою у розвитку людства».

Зазначається, що таке безпрецедентне зростання пов’язане з поступовим збільшенням тривалості життя людини завдяки покращенню громадської охорони здоров’я, харчування, особистої гігієни та медицини. Це також є результатом високих та стійких рівнів народжуваності у деяких країнах.

«Тоді як населенню світу знадобилося 12 років, щоб вирости з семи до восьми мільярдів, для досягнення позначки дев’ять мільярдів знадобиться приблизно 15 років — до 2037 року, що є ознакою уповільнення загальних темпів зростання», — наголосили в ООН.

Для порівняння нагадаємо, що на початку липня 2020 року чисельність населення Землі досягла 7,8 млрд осіб. Найбільше в Китаї – 1.44 мільярди людей та в Індії 1.38 млрд. На третьому місці США – 0.331 млрд.

У повідомленні фонду «Населення Землі» (Stiftung Weltbevölkerung — DSW) наголошувалося, що населення нашої планети щорічно збільшується на 82 млн. осіб, що приблизно відповідає числу жителів Німеччини. У всьому світі щосекунди народжується в середньому 2,6 дитини.

Особливо важка ситуація, за даними DSW, склалася в африканському регіоні на південь від Сахари, де не має доступу до протизаплідних засобів кожна друга жінка. Незважаючи на скорочення народжуваності в цьому регіоні за останні роки, тут на кожну жінку, як і раніше, припадає 4,4 дитини (у середньому у світі — 2,4 дитини). В результаті кількість мешканців цього регіону, згідно з прогнозами ООН, до 2050 року зросте з 1,3 млрд до 2,5 млрд осіб.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Крестный ход в Киеве: появилось видео задержания членов «Братства»

27.07.2018 - 16:28
В Киеве во время Крестного хода верующих УПЦ МП полиция задержала двоих человек, которые, как вскоре выяснилось входят в организацию «Братство». Лидер «Братства» Дмитрий Корчинский выложил видео задержания. По его ...

Опубликовано видео с Гитлером под воздействием наркотиков

09.03.2017
На социальном новостном портале Reddit ...

Четырехлетней девочке доверили провести тест-драйв 18-тонного грузовика (видео)

05.12.2015
Тест-драйв 18-тонного грузовика доверили провести четырехлетней ...