На Вінниччині збільшилась популяція червонокнижних зубрів

На території мисливських угідь філії «Вінницького лісового господарства» ДП «Ліси України» підрахували популяцію зубра європейського. Нараховано 125 особин.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

«В порівняні з минулим роком популяція червонокнижних тварин збільшилась на 8 особин», — йдеться у повідомленні.

Усього за минулі роки біля 40 «вінницьких» зубрів переїхало до різних куточків нашої країни — до мисливських угідь Чернівецької, Львівської, Волинської, Івано-Франківської областей. Їх переселяють для збереження виду, для регулювання оптимальної густини, яка на Вінниччині становить п’ять особин (при нормі три) на 1000 га угідь.

Ареал поширення зубрів становить близько 32 тисяч гектарів, проте останніми роками площа, де зазвичай знаходиться стадо, становить близько 12 тисяч гектарів. Щільність тварин протягом року є непостійною та залежить від кормової бази.

Щорічно з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділяють кошти на підтримку (переважно підживлення) та догляд за стадом. Значний внесок у цю справу роблять спонсори. Підживлення тварин взимку є одним із способів досягнення рівноваги між завданням збереження біотичного розмаїття та господарськими інтересами місцевого населення, – якщо зубрів не підгодовуватимуть, вони будуть завдавати суттєвої шкоди сільському господарству та місцевим жителям.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собчак сделала громкое заявление и спела песню о своей груди: видео

16.12.2017 - 22:27
Ксения Собчак готова отказаться в выборах президента при условии единства оппозиции Ксения Собчак, которая заявила о вступлении в президентскую гонку в России, сегодня в Екатеринбурге сделала громкое заявление. А еще ...

Участок Марин Ле Пен атаковали голые девушки из Femen: видео

07.05.2017
Французские последовательницы некогда популярного движения ...