На Вінниччині судитимуть злочинне угруповання

Прокурорами Вінницької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо організатора та двох учасників організованої злочинної групи, яка займалася незаконним розповсюдженням контрафактних алкогольних напоїв та тютюнових виробів (ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204 КК України).

Про це повідомляє Пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

За даними слідства, у Вінницькому районі місцевий житель у січні цього року створив організовану групу з метою зберігання, перевезення та збуту підакцизних товарів (алкогольних напоїв та тютюнових виробів), залучивши до її складу двох своїх знайомих.

Організатор робив замовлення в «оптовика» і купував незаконно виготовлені горілчані напої у тетрапаках ємністю 10 літрів та полімерних пляшках ємністю 1,5 л, спирт в бочках по 200 літрів, а також незаконно виготовлені цигарки.

Отриману нелегальну продукцію спільники накопичували у підсобних приміщеннях, звідки для продажу розвозили по магазинах та МАФах на території Вінницького району.

Під час обшуків в обвинувачених виявлено та вилучено транспортні засоби, що використовувалися під час вчинення злочину, 4280 літрів фальсифікованого алкоголю в тетрапаках та пластиковій тарі, а також 1900 літрів спирту, на які накладено арешт.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими СУ ГУ Національної поліції у Вінницькій області у взаємодії з УСР у Вінницькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

10 впечатляющих 3D-рисунков на асфальте, которые стали современными достопримечательностями: видео

15.01.2017 - 17:07
3D-стрит-арт настолько захватывает воображение и дает такой большой приток зевак и туристов, что мгновенно становится местной достопримечательностью. А если увидеть эти реалистичные водопады, обрывы и мосты живьем, просто взрывается мозг. ...

Как сделать матовое стекло прозрачным

15.11.2015
Случается, что очень нужно посмотреть ...