Дрони знищили казарму окупантів в Хрустальному
Українські ударні безпілотні літальні апарати знищили базу російських загарбників в окупованому з 2014 року місті Хрустальний Луганської області (дев’яносто кілометрів від найближчої ділянки фронту).
Подробиці про подію, яка сталася двадцятого червня, минулої ночі розповів Телеграм-канал «Досье Шпиона», оприлюднивши пару фотографій зруйнованих будівель.
Сили оборони використали для атаки тринадцять дронів-камікадзе, і, якщо ми правильно зрозуміли, всі вони влучили в цілі. В результаті вбито двох загарбників, ще вісім поранені, зруйновані казарма, склад і ремонтний склад.
Наслідки не здаються значними – вірогідно, загарбники встигли втекти в укриття. При цьому варто зауважити, що «Досье Шпиона» оприлюднює свої матеріали вкрай рідко (приблизно раз в тиждень), при цьому вони традиційно є достовірними.
Подпишитесь на новости
























