Гурт «Антитіла» потрапив у гучний скандал

Український гурт Антитіла неприємно вразив. Все через відмову використати пісню Фортеця Бахмут бійцю, який втратив зір. І це при тому, що вони самі, якщо чесно, використали тему Бахмуту, коли увага всієї країни і навіть світу була прикута до боїв за це місто. На щастя, в кінці кінців все начебто вдалося владнати…

Зокрема, захисник Віталій Верес вирішив використати цей хіт для свого біографічного кліпу. Він обрав саме цю пісню, оскільки вона є для нього символічною, адже саме у важких боях під Бахмутом чоловік отримав тяжке поранення.

«Хочу поділитися ситуацією, яка мене дуже-дуже приголомшила. Ми надихнулися створити відео про найголовнішу битву мого життя — битву під Бахмутом. Про те, як я отримав поранення і про мою подальшу історію та шлях. В пошуках музики ми зупинилися на композиції гурту «Антитіла» «Фортеця Бахмут». Яка, на мій особистий погляд, ідеально підходила під цю історію. Написавши Сергію Вусику, співзасновнику гурту «Антитіла», про дозвіл використати цей трек у нашому відео, я отримав приголомшливу відповідь: «З якої радості ми маємо це робити і давати дозвіл вам викладати , виставляти наші пісні?» — розповів український захисник.

У своєму листуванні солдат пояснив, хто він такий і чому звернувся з таким проханням, проте на запит отримав повідомлення: «Нас таких тисячі. І ми самі не виняток. Як це стосується пісні і щоб ми ще вас відмічали?»

Згодом співзасновник гурту Сергій Вусик опублікував на своїй сторінці в Instagram пост, в якому визнав свою провину, мовляв, не розібрався в ситуації.

«Я визнаю, що був неправий. Я аж ніяк не хотів образити чи принизити військового. Так, я не розібрався і не заглибився в те, з ким розмовляю, і через важкі графіки та нашестя у коментарях під відео або в особистих повідомленнях, купи ботів та інших різних особистостей… відповів досить різко. При цьому з першого дня публікації пісню «Фортеця Бахмут» було викладено у вільний доступ для використання без будь-яких заборон. Що легко перевірити. І що саме і здивувало мене у повідомленні Віталія, який хотів, щоб його відмітили. Але я не розібрався. Я вибачаюсь за свою реакцію», — сказав він.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Vitalii Veres (@vitalii_veres_)

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Антитіла / Antytila (@antytila_official)


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ провели отработку наступательной операции: видео

28.04.2018 - 22:03
ВСУ провели масштабные учения по отработке наступательной операции. На полигоне на побережье Азовского моря в ходе крупнейших тактико-специальных учений отдельная воздушно-десантная бригада и несколько звеньев ударных вертолетов МИ-24 и транспортных ...

Экскаваторщик виртуоз

08.11.2015
Дело мастера боится. И не ...

Появилось видео испытаний новых ударных наземных и воздушных беспилотников

09.12.2016
Секретарь СНБО Александр Турчинов «отчитался» ...