Форвард Ювентуса вирішив стати музикантом

Цього сезону у Мойзе Кіна не все йде гладко. Нападник Ювентусу не може знайти шлях до воріт, не забивши жодного гола за 11 проведених матчів. Навіть асистів немає. Такий показник для форварда є дуже ганебним.

Можливо, саме через це італійський футболіст розпочав роздумувати про те, чим ще він може займатися в житті. У результаті він вирішив спробувати себе у музиці і, нарешті, записав свій дебютний трек.

Мойзе обрав собі псевдонім 19F, а назвав свій трек «Outfit». Це викликало різні реакції серед фанатів «бьянконері». Деякі вважають, що це розвиток в різних сферах. Проте інші висловлюють незадоволення, вважаючи, що він витрачає свій час на щось, крім тренувань.

В редакції «Реала» більшість висловилася про те, що композиція Кіна досить непогана.

Додамо, що Ювентус у цьому сезоні веде боротьбу за чемпіонство, відстаючи після 14 турів всього на два очки від міланського Інтера.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве произошли массовые драки между фанами «Динамо» и «Бешикташа»: видео

07.12.2016 - 00:32
«Динамо» разгромило турецкий «Бешикташ» 6:0, а за пределами поля весь день шли столкновения ультрас двух команд. Зафиксировано несколько драк. Одна из драк произошла возле Майдана Независимости. Фото этого столкновения опубликованы на ...

Пьяные дорожники нанесли на асфальт разметку (видео)

14.10.2015
Дорожная разметка, в идеале, должна ...

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015
Есть выражение – живут как ...

ВСУ провели отработку наступательной операции: видео

28.04.2018
ВСУ провели масштабные учения по ...