ЗСУ звільнили нові території північніше Бахмута

На Бахмутському напрямку минулої доби бійці Сил оборони успішно відбили атаки російських окупантів в районах східніше Богданівки (північніше Бахмута) та Кліщіївки і Білої Гори (південніше міста).

Також агресор завдав авіаційні удари по нещодавно звільненим сусіднім селам Кліщіївка та Андріївка.

Попри це наші захисники продовжували ведення наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищуючи ворога, крок за кроком звільняючи тимчасово окуповані території та закріплюючись на досягнутих рубежах.

Про це, серед іншого, в ранковому звіті, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розповіла пресслужба Генерального штабу Зройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» зафіксував просування ЗСУ вперед в районі Оріхово-Василівки північніше Бахмута. Дивись для порівнянняскріншоти його карти за 23 та 24 вересня; на останньому ми синьою стрілочкою умовно позначили звільнену територію.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Москве неизвестный напал на Ани Лорак и поцеловал: видео

12.06.2017 - 13:55
Украинская певица Ани Лорак продолжает ездить в Россию, где регулярно посещает различные мероприятия и, собственно, выступает. Во время своего последнего визита в Москву с ней случился конфуз. Фанат вроде Виталия ...

Появилось видео Саакашвили с Трампом

11.11.2016
Михаил Саакашвили, который начал в ...

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017
Удивительно, но самый красивый гол ...