ЗСУ звільнили нові території на Запоріжжі

Після звільнення Роботиного Сили оборони виб’ють окупантів ще з сусідньої Новопрокопівки, дійшовши  до основної лінії оборони окупантів, однак далі припинять рух на південь (в сторону міст Токмак і ще далі Мелітополя). Натомість спробують розширити свій плацдарм південніше Оріхова на схід і на захід.

Про це сьогодні в своєму Телеграм-каналі заявила пресслужба 46-ої окремої аеромобільної бригади Збройних сил України: «Або починаємо розширювати фронт у районі Нестерянка-Копані та Білогір’я, або отримуємо те, що могли отримати в Бахмуті — флангове охоплення з оточенням».

Як написав у своїй аналітичній записці за підсумками 23 серпня вітчизняний авторитетний укладач фронтових карт і воєнний експерт «DeepState»:

«Нарешті Роботине звільнено. Бої за село і околиці тривали 2,5 місяці. Вони коштували нам значних людських ресурсів та техніки. Ми продовжуємо втрачати кращих з кращих хлопців, тому ціна просування як до Мелітополя, як до Бердянська, як і біля Бахмута — чимала. Для того, щоб йти далі, потрібно швидко провести роботу над помилками».

Але наївно сподіватися, що без помилок наші досягнення були б кардинально більшими. Та ж 46 бригада пояснює об’єктивний характер перебігу бойових дій:

«Треба розуміти, що ми бачимо тільки наш «окоп». Попри прибуття резервів вони ні в кого не безмежні. І наш Генштаб бачить ситуацію ширше, ніж ми, і може спокійно організувати пару напрямків, куди оркам доведеться різко перекидати свої резерви. Щось приблизне організували орки в районі Куп’янська, щойно у нас почалися успіхи в Запоріжжі. Йде гра резервів. Хто їх перший використає неправильно — той і програє літню кампанію».

Протягом перших вісімнадцяти годин 24 серпня бійці Сил оборони продовжили ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку (захід Запорізької області), де закріплювалися на досягнутих рубежах і здійснювали заходи контрбатарейної боротьби.

При цьому російські окупанти на цій ділянці фронту завдали авіаційні удари по районам Малої Токмачки та Роботиного. А від ворожої артилерії на Запоріжжі постраждали більше двадцяти населених пунктів.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомила пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» підтвердив інформацію про наш наступ південніше міста Оріхів важливим, але лаконічним повідомленням: «Новопрокопівка – зайшли».

Це може означити тільки одне – після звільнення Роботиного ЗСУ ведуть успішний наступ на сусіднє село. Дивись мапу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Донецке загорелся трамвай: видео

24.04.2018 - 00:32
В Донецке 23-го апреля загорелся трамвай. Как подметили в соцсетях местные жители, «как обычно — женщины бегают, что-то пытаются сделать, а мужики стоят и снимают видео». Донецк, 23 апр, трамвай… ...

Мужик показал заплутавшему коту дорогу

27.02.2016
Это короткое видео о взаимопонимании ...