ЗСУ звільнили нові території на Луганщині

Бійці Збройних сил України відбили у російських окупантів лісосмугу на схід від села Білогорівка Луганської області (південніше окупованої Кремінної), що змусило загарбників відступити ще далі від населеного пункту, різко розширивши сіру зону.

Про це повідомив Телеграм-канал «Трикутник», який спеціалізується на Куп’янському (Сватівському) та Лиманському (Кремінському) напрямках. Він оприлюднив для порівняння дві мапи, вказавши звільнену територію.

Тим часом Генеральний штаб Збройних сил України у вечірньому зведенні за перші вісімнадцять годин двадцятого листопада про цю ділянку фронту зазначив наступне:

«На Лиманському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів. Обстріляв з артилерії та мінометів близько десяти населених пунктів, серед них Невське і Білогорівку Луганської області та Торське, Верхньокам’янське, Спірне, Роздолівка Донецької».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

После первого тайма Хорватия выигрывает у Украины: видео гола

24.03.2017 - 22:42
После первого тайма крайне важного для Украины матча со сборной Хорватии в рамках отборочного турнира на ЧМ-2018 в России дружина Андрея Шевченко проигрывает 0:1. Гол после шикарной атаки на 38-ой ...

В Керченском проливе горят корабли: появилось видео

21.01.2019
По последним данным, из-за пожара ...

Как собаки уговорили кошек прекратить драку (видео)

25.10.2015
Кошачьи драки обыденное дело. Самцы ...

В Британии спасают облысевшего ежика: видео, фото

23.10.2016
  Британские ветеринары придумали курс ...