ЗСУ звільнили нові території на Бердянському напрямку

Минулої доби на Шахтарському напрямку (він же Бердянський) бійці Сил оборони не лише стримували російських окупантів, але й вели штурмові дії, метр за метром відвойовуючи нашу територію.

Про це в ранковому звіті доповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

В свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і воєнний експерт «DeepState» на цій ділянці фронту зафіксував просування наших захисників в бік окупованого села Приютне.

Дивись для порівняння скріншоти його карти, датовані початком та кінцем десятого вересня. На останньому ми синьою стрілочкою умовно позначили первинно звільнені території.

А у своєму Телеграм-каналі «DeepState» пояснив: «В середині минулого тижня ми повідомляли, що кацапи пішли в наступ і відбили частину пі…арлісу. Проте їм не вдалося закріпитися, наші бійці розбили підрозділи, які прийшли на закріплення, і повернули лісовий масив з екстравагантною назвою під свій контроль».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В российской больнице женщина добиралась на рентген ползком: видео

12.01.2017 - 20:48
Очередной шокирующий случай в России. В сети появилось видео: женщина с забинтованной ногой на четвереньках спускается по лестнице. Так она добирается в рентген-кабинет. История произошла в уфимской больнице №13. Прокуратура уже занимается этим ...

Маск запустил ракету-носитель Falcon Heavy: видео с орбиты Земли

07.02.2018
Новая мощнейшая ракета-носитель Falcon Heavy ...

Автомобиль эвакуировали на обычной тачке (видео)

23.10.2015
Курьезный способ эвакуации авто удалось ...