ЗСУ звільнили частину Торецька
Бійці Збройних сил України відбили у російських загарбників частину частково окупованого міста Торецьк Бахмутського району Донецької області, завдавши ворогу великих втрат в живій силі.
Про це минулої ночі з посиланням на бойових побратимів минулої ночі колоритно повідомив наш захисник, який веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»:
«По Торецьку — відбита частина міста в оркотні, деякі орки валяються з відірваними від влучань FPV-дронами-камікадзе шматками голів».
У свою чергу, американський Інститут вивчення війни (ISW) в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні і Росії також написав, що Сили оборони нещодавно підтверджено просунулися поблизу Торецька.
Подпишитесь на новости























